About site

Ještě než jsem začala experimentovat s tvorbou webu, jsem měla svůj blog na sblog.cz. Nakonec jsem zjistila, že už mě sblog nebaví a nevyhovuje mi a tak jsem se rozhodla pokusit se o vytvoření webu.

Tvoření webu pro mě byla velká výzva, v tu dobu jsem neměla prakticky žádné zkušenosti s html nebo něčím podobným. Dnes to pro mě sice už není španělská vesnice, ale stále se učím nové věci a objevuju různé zázraky xD Podnětem pro vytvořením webu mi byly různé povedené stránek, které jsem si zamilovala. Taky jsem chtěla vytvořit něco víc než jen sblog a proto jsem se dostala k tvorbě webové stránky.

Začátky pro mě byly těžké a komplikované, ani nevím, jak bych to slovy popsala, všechno jsem se musela naučit sama... Z počátku jsem na webu používala design, které vytvořil někdo jiný protože jsem si v tu dobu, kdy jsem se stránkou začínala nedokázala vůbec představit, že bych se pokusila o svůj vlastní design. Před nějakou dobou jsem už ale začala tvořit mé vlastní designy. Popravdě řečeno, nenávidím to kódování! Je to jako z hororu, když udělám nějakou chybičku, je najednou celý design v háji. Je to o nervy, ale doufám, že konečné výsledky se vám budou alespoň trochu zamlouvat.

Na internetu jste mě dříve znali ze stránky dreaming.over.cz. Hosting ic.cz byl ale unavující, protože stránka velice často vypadávala a blbla. Proto jsem si nakonec řekla, že už s tím nemůžu dál pokračovat a rozhodla jsem se připojit k rodince delicate-flower.com. Za tuhle šanci moc děkuji Sunny! A protože jsem se přestěhovala, rozhodla jsem se i pro změnu názvu stránky. Název Dreaming byl sice fajn, ale mám ráda změnu a nový název Infinity se mi líbí mnohem víc. Nekonečno je myslím celkem vystihující, internet se mi totiž zdá nekonečný i tak ale doufám, že si najdete cestu zpět na mou stránku.