Epic couple
epic

Jak jste si mohli všimnout, zapojila jsem se do grafického projektu EPIC COUPLE a tady už můžete vidět, jak mé pokusy dopadly xD Rozhodla jsem se, že se tu objeví pouza knižní dvojice, které nedostávájí moc pozornosti narozdíl od filmových a seriálových dvojic. Proto se tu neobjeví ani BUffy a Angel, i přesto že je mám ráda... Doufám, že se vám wally budou líbit a pokud knižní dvojice neznáte, tak se určitě mrkněte na knihy!


Cat & Bones (Night Huntress), to byla moje jasná volba a tyhle dva jsem si prostě nemohla odpustit :D

Kate & Curran (Kate Daniels), moje další oblíbená dvojice, bez které bych se rozhodně neobešla.

Abigail & Robert (A Girl Like You by Gemma Burgess), tuhle dvojici zná hrozně málo čtenářů a proto bych vám ji ráda představila. Jejich vztah a celá kniha je tak reálná, že ji přečtete rychlostí blesku.

Abby & Travis (Beautiful Disaster by Jamie McGuire), další knižní dvojice, která není tolik známá a tak by si zasloužila více pozornosti.

Grace & Vaughn (Unsticky by Sarra Manning), tahle dvojice je hodně neznámá a přitom je tahle kniha vynikající.

Tris & Four (Divergent), tuhle dvojici jsem na wall chtěla dát už dost dlouho, ale nějak se mi to nedařilo, tak doufám, že tenhle wall alespoň trochu ujde xD

Taryn & Ryan (Love Unscripted by Tina Reber), jako poslední opět ne moc známá dvojice. Ryan je slavný herec a Taryn je obyčejná žena -> zajímavý vztah ;)

Mrkněte se i na další účastníky:
Destiny @ Mindless Wisdom Happy @ Something to be Leca @ Dream World Leito @ Distraction Lizzie @ Speak Lu.Lusy @ LetterWolf Luna @ Above the Clouds Mavell @ Mavell Michelle @ Living Dead Girl Mummy @ Forgotten Mystic @ Behind the Door Nymi @ Flowers for a Ghost Pája @ My Passion Sim @ Dark Emotion Sue @ Dark Angel Soul SunnyWill @ Fated to pretend Tori @ Bird in the Skies